Chusty

Noszenie dziecka to odruch i naturalna potrzeba. Obecnie coraz rzadziej trzeba kogokolwiek przekonywać do wartości jaką jest bezpośredni, fizyczny kontakt rodzica i dziecka. Budowanie więzi, zaspokajanie podstawowej potrzeby małego dziecka – potrzeby bliskości, zachowanie fizjologicznej pozycji dziecka, wygoda – to jedne z wielu powodów dlaczego warto nosić dziecko w chuście.

Obecnie już czterech na pięciu Polaków spotkało się z zagadnieniem noszenia dzieci w chustach, ale tylko 5% korzystało lub korzysta z takiego sposobu noszenia dzieci.

Warto skorzystać z dobrodziejstwa jakim jest chusta. Możemy z niej korzystać już od pierwszych dni życia.

Oferuję Państwu naukę wiązania chust w Krakowie i okolicach. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie indywidualne u Państwa w domu lub dowolnym wygodnym dla Państwa miejscu. Spotkanie trwa około 1,5h, w trakcie którego opowiem o korzyściach płynących z używania chusty, pokażę jak bezpiecznie nosić dziecko i na co zwracać uwagę przy wyborze chusty czy nosidła, pokażę i przećwiczę z Państwem 1-2 wiązania w dowolnie przez Państwa wybranej chuście.
Proponuję Państwu naukę noszenia w chustach wiązanych: elastycznej lub tkanej, chuście kółkowej oraz nosidłach ergonomicznych.

Koszt spotkania: 120zl (poza terenem Krakowa doliczane są również koszty dojazdu).

Organizuję również warsztaty noszenia dzieci w chustach dla niewielkich grup rodziców.